PIERWSZY TRENING

Posted on: 14 Jan 2019

Witam po raz drugi  :) 

Dzsiaj postanowiłem pierwszy raz założyć swoje buty biegowe, wiem trochę póżno ale jak to mówią lepiej póżno niż wcale. Trening  zaliczam do tych bardziej udannych. Tylko dla tego, że udało się wyjść. Po wyjśćiu okazło się,że jednak nie było tak żle, to znaczy nie było tak zimno jak myślałem. Co do formy to niestety ona pozostawia wiele do życzenia, ale  biorę to na siebie. Czego tu oczekiwać jak się miało dwa mieśiące przerwy totalnej. To był ten pierwszy krok, a one podobno bywają najgorsze. Przekonałem się o tym już w tym roku, ponieważ równe dwa tygodnie zajeło mi wykonanie tego treningu.... Mam nadzieje że następny krok przyjdzie szybciej może nawet jutro,kto to wie.  

Podsumywując maraton to raczej odległa sprawa z tą formą. Co do drugiego wyzwania to udało się przebieć 6 km, co wydaję się bardzo dobrym wynikem, chociaż w planie miałem tylko 5 km. Nadwyżka wynika z tego, że pogubiłem się trochę podczas powrotu. :) 

Licznik wyzwania:  6/1000 km 

P.S  Czy ma ktoś jakieś pomysły  jak planować swoje trasy ? 

                                                          POZDRAWIAM 

 

Tell us your story

Inspire and be inspired by sharing your health or fitness journey. Your blog will provide you with a permanent record of your progress, with the added bonus of motivation and encouragement from our members along the way.

* Manage my blogs