Cześć jestem Dawid...

Posted on: 12 Jan 2019

Jest to mój pierwszy blog. Miło było by się przedstawić, tak wieć.

Nazwywam się Dawid mam 21 lat. Jestem studentem. Bieganie to moja pasja. Biegam od kilku lat nieważne od ilu, mogę pochwalić się przebiegniętym półmaratonem poniżej dwóch godzin i jeszcze kilkoma innymi biegami ale w poprzednim roku moja aktywność biegowa bardzo spadła. Systematyka pozostawiała wiele do życzenia. Może było to wynikiem braku czasu z względu na mature, a może po prostu brak chęci i motywacji. Teraz to już nie ważne  czas wrócić do treningów systematycznych. Postanowiłem postawić sobie dwa mam nadzieję,że realne cele:

1. Przebiegnę MARATON.

2.Przebiegnę 1000km. 

Pierwszy z tych celów  jest  już w mojej głowie od co najmniej pół roku i wiem, że to odpowiedni czas aby zacząć go realizować czyli zacząć przygotowania.

Natomiast drugi to  po prostu 'fejsbukowe' wyzwanie,  w którym  wziąłem udział i  chce spróbować to zrobić. Jest to pewnie spowodowane  tym,że kilku znajomych polubiło ten post i teraz już muszę to zrobić. :D  

Czemu założyłem bloga na tej stronie?  Ponieważ jestem w trakcie czytania książki  pt.'Mój pierwszy maraton'. I chciałbym tu opisywać swoje treningi , podobno ma to działać motywująco, także czas to spawdzić. 

JEŚLI KTOŚ TO KIEDYKOLWIEK PRZECZYTA TO PROSZĘ NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ MOJA INTERPUKCJĄ I GRAMATYKĄ  :D  

                                                             POZDRAWIAM  

(P.S  Czy da się to czytać? )

Tell us your story

Inspire and be inspired by sharing your health or fitness journey. Your blog will provide you with a permanent record of your progress, with the added bonus of motivation and encouragement from our members along the way.

* Manage my blogs